Virsmas
Izcelt koksnes dabīgo skaistumu un padarīt virsmu izturīgu
tel. + 371 270 222 20
[email protected]

 Dabīgās eļļas virsmas

Tikai dabīgas izcelsmes oksidatīvi cietējoši apdares materiāli. Netiek pielietoti UV cietēšanas, kancerogēni, alerģiski, videi kaitīgi materiāli. Pilnīgi nekaitīgi videi un cilvēka veselībai - tāda ir pamatnostādne dabīgi eļļotajām virsmām.

Stalgen eļļotie grīdas dēļi tiek apstrādāti tikai ar augstākās kvalitātes vācu dabīgo ražotāja "Livos" koka grīdu apdares materiāliem.

Cietvaska virsmas

Cietvaska virsmas ir nekaitīgas cilvēkam un videi, cietējošas gaisa skābekļa vidē.   Tām ir paaugstināta izturība, salīdzinot ar dabīgo eļļu virsmām. Prioritāri tiek lietoti tikai materiāli, kuri neizraisa alerģiskas reakcijas. Stalgen cietvasku virsmām netiek pielietoti UV materiāli, līdz ar to grīdu apdares materiāla aizsargslāņa atjaunošana iespējama bez slīpēšanas.

"Vintage" virsmas

Izceļ koka virsmas unikalitāti un piešķir kokam cenas atjaunotas grīdas izskatu. Eļļas un cietvasku apdares materiāli.

"Ancient" virsmas

Dažādi virsmu apdares materiāli kombinācijā ar koksnes apstrādes efektiem (strukturēta, zāģēta, ēvelēta virsma) nodrošina dizaina unikalitāti un neatkārtojamību.

"Tumbled" virsmas

Ja Jūs vēlaties patiesi sena izskata parketa grīdu, šis, iespējams, ir Jūsu grīdai piemērots virsmas apdares risinājums. .