Virsmas
Izcelt koksnes dabīgo skaistumu un padarīt virsmu izturīgu
tel. + 371 270 222 20
[email protected]

 Dabīgās eļļas virsmas

  Tikai dabīgas izcelsmes oksidatīvi cietējoši apdares materiāli. Netiek pielietoti UV cietēšanas, kancerogēni, alerģiski, videi kaitīgi materiāli. Pilnīgi nekaitīgi videi un cilvēka veselībai - tāda ir pamatnostādne dabīgi eļļotajām virsmām.

  Stalgen eļļotie grīdas dēļi tiek apstrādāti tikai ar augstākās kvalitātes vācu dabīgo apdares materiālu ražotāja "Livos" koka grīdu apdares materiāliem.

Cietvaska virsmas

  Cietvaska virsmas ir nekaitīgas cilvēkam un videi, cietējošas gaisa skābekļa vidē.   Tām ir paaugstināta izturība, salīdzinot ar dabīgo eļļu virsmām. Prioritāri tiek lietoti tikai materiāli, kuri neizraisa alerģiskas reakcijas. Stalgen cietvasku virsmām netiek pielietoti UV materiāli, līdz ar to grīdu apdares materiāla aizsargslāņa atjaunošana iespējama bez slīpēšanas.

"Vintage" virsmas

  Izceļ koka virsmas unikalitāti un piešķir kokam  atjaunotas grīdas izskatu. Eļļas un cietvasku apdares materiāli.

"Ancient" virsmas

  Dažādi virsmu apdares materiāli kombinācijā ar koksnes apstrādes efektiem (strukturēta, zāģēta, ēvelēta virsma) nodrošina dizaina unikalitāti un neatkārtojamību.

"Tumbled" virsmas

  Ja Jūs vēlaties patiesi sena izskata parketa grīdu, šis, iespējams, ir Jūsu grīdai piemērots virsmas apdares risinājums.

"Fortified" virsmas

  "Fortified" virsma iegūta apvienojot strukturēšanas tehnoloģiju ar roku darba apstrādi. Rezultātā virsmu veido tikai cietākās koksnes struktūras daļas. Atsevišķi izceltas koksnes labojumu vietas. Atšķirībā no parastās strukturēšanas koksnē nav rievu vai skrāpējumu. Koksnes struktūras pārejas ir lēzenas un vienmērīgas. Apdares mērķis ir iespējami tuvu atkārtot vecas ozola dēļu grīdas struktūru. Sevišķi labi šāda apdare izceļ rustikālu plato dēļu individualitāti un neatkārtojamību.