Kur atrodama grīdu kopšanas instrukcija?

Kur var iegādāties kopšanas līdzekļus?

Stalgen kopšanas līdzekļi pieejami pie produkcijas izplatītājiem. Šeit Jūs varat iegūt tehnisko informāciju par Stalgen grīdu kopšanas līdzekļiem.

Kādi riski, ja izmanto nepiemērotus kopšanas līdzekļus?

Kopšanai piemēroti tikai PH neitrāli līdzekļi. Pretējā gadījumā pastāv risks, ka koksnes var iekrāsoties. Sevišķi bīstami tas ir ozola grīdām.

Cik bieži jāuzkopj koka grīda?

Atkarīgs no slodzes intensitātes.

Kā novērst izdiluma pazīmes noslogotajās zonās?

Regulāra grīdas aizsargvaska Stalgen Wax Refresher pielietošana nodrošina papildus sedzošās cietvaska virskārtas aizsardzību pret nodilšanu. Aizsargvaska Stalgen Wax Refresher lietošanas instrukciju skatīt uz iepakojuma. Intensīvas aizsargvaska lietošanas gadījumā ar laiku uz virsmas veidosies biezāka vaska kārta, kura absorbēs putekļus un netīrumus. Šajā gadījumā vaska kārtu nomazgāt ar intensīvo mazgāšanas līdzekli Stalgen Wax Remover. Pēc tam uzsākt atkārtotu aizsargvaska Stalgen Wax Refresher pielietošanu.

Kā novērst grīdas virsmas skrāpējumus?

Līdz kokam saskrāpētu cietvaska virskārtu lokāli sākotnējā izskatā pilnībā atjaunot nav iespējams. Lai to izdarītu nepieciešams atjaunot virsmu visā dēļa platumā un garumā, iespējams vairākiem blakus esošiem dēļiem. Šādā gadījumā vēlams lūgt profesionālu palīdzību. Skrāpējumus, kas nav skāruši koku var, neskarot toni, vāji pieslīpēt ar 180 grauda smilšpapīru un ar sūkli uzklāt caurspīdīgo cietvasku, to iepulējot. Lieko noslaucīt nost. Ņemot vērā, ka atjaunošanai izmanto svaigu apdares materiālu uz, iespējams, atkārtoti pārslīpētas koksnes, visos gadījumos labotās grīdas tonis un spīduma pakāpe vizuāli atšķirsies no apkārtējās grīdas. Tas saistīts ar to, ka apkārtējā grīda nolietojuma rezultātā un ultravioleto staru ietekmē var būt mainījusi sākotnējo izskatu. Ar laiku toņa un spīduma atšķirība mazināsies un pazudīs.

Kā novērst toņa izdilumus?

Toņa izdilums liecina par pilnīgu apdares materiāla nolietošanu. Lai to novērstu, nepieciešama regulāra grīdas aizsargvaska Stalgen Wax Refresher pielietošana. Ja toņa izdilums izveidojies lokāli to šķiedru virzienā pieslīpē ar 120 grauda slīppapīru, vāji strukturē ar mīkstu drāšu birsti un ar sūkli uzklāj atbilstošā toņa cievasku. Cietvasku virsmā iepulē lokāli, cenšoties neskart apkārtējo zonu. Lieko cietvasku rūpīgi noslaucīt. Atkārtojot cietvaska uzklāšanu iespējams palielināt toņa intensitāti. Kad cietvasks nožuvis pa virsu var uzklāt caurspīdīgo cietvasku vai Stalgen Wax Refresher. Ņemot vērā, ka atjaunošanai izmanto svaigu apdares materiālu uz, iespējams,atkārtoti pārslīpētas koksnes, visos gadījumos labotās grīdas tonis un spīduma pakāpe vizuāli atšķirsies no apkārtējās grīdas. Tas saistīts ar to, ka apkārtējā grīda nolietojuma rezultātā un ultravioleto staru ietekmē var būt mainījusi sākotnējo izskatu. Ar laiku toņa un spīduma atšķirība mazināsies un pazudīs.